8 marca 2013

Death of the innocence?Klik - podpisz się,jeżeli się zdecydujesz.


 Śmierć za niewinność? Dlaczego? Ludzie nie mogą już być tym kim są naprawdę? Najwyrażniej w dzisiejszych czasach trzeba kryć się ze wszystkim co odmienne bo niektórzy tego nie rozumieją i doprowadza do tego aby takie osoby zniszczyc. Właśnie tak jest w Ugandzie.Chcą wprowadzić karę śmierci dla homoseksualistów.


Death of the innocent? Why? People can no longer be who they really are? Apparently these days you need to hide from all that different because some people do not understand and leads to such persons to destroy. That's how it is in Ugandzie.They want to introduce the death penalty for homosexuals.

Kim są homoseksualisci?
Są to ludzie tacy sami jak my a jedynie czym sie różnią  to tym że lubią tą samą płeć.Nie są chorzy,nie mają żadnych zaburzeń poprostu tacy się urodzili.Tego nie da się zmienić.To jest silniejsze od nas. Dajmy na to homoseksualista  chce się stać heteroseksualny,aby uniknąć śmierci.  Może to zrobić ale będzie zaprzeczał w ten sposób sobie/swojej naturze,będzie się okłamywał. W pewnym sensie każdy rodzi się biseksulany tylko póżniej w życiu dokonujesz wyboru,czujesz co jest dla ciebie ważniejsze, na którą stonę orientacji się przechylisz czy jednak może zostanie w miejscu. Zaczynasz się określać/szufladkować. Ty sie zaliczysz do heteroseksualistow a ktoś innym do homoseksualistów. Ty wolisz płec przeciwną a druga osoba tą sama .To płynie z środka i nic nie zmieni tego jaki sie urodziłeś. Twoja odmienna orientracja może sie pojawić prędzej czy póżniej,określisz sie w takim momencie w którym poczujesz że jednak wolisz np. ta samą płeć czy jednak zostajesz przy tym że wolisz przeciwną płeć. Ale niektórzy ludzie tego nie rozumieją,uważają takie osoby za gorsze/mniej ważne. Tak jest w Ugandzie. Oni nie rozumieja że nie każdy musi być taki sam.Chcą doprowadzić do śmierci homoseksualistów,chcą ich śmiercic tylko dlatego że są inni. Jeżeli nie jesteś obojętny/-a to proszę podpisz się pod tą petycją.Jeżeli podpisze się odpowiednia liczba osób to ta ustawa nie wejdzie w życie. Może nie obchodzi cię to co się dzieje w innych krajach ale takie okrucieństwo nie może istnieć gdziekolwiek!! Dla was to wpisanie imienia i maila a dla innych czyt.homosesualistów to walka o życie.Jeżeli się zastanawiasz na tym lub poprostu uważasz że takie osoby nie mają prawa do czegokolwiek to zastanów sie. Bo jeżeli ty byłbyś w takiej sytuacji to co byś zrobił? Żeby ktoś nie pomyślał ze zmuszam was do czegokolwiek.Poprostu myślę że taka ustawa nie może wejść w życie gdziekolwiek i trzeba jej zapobiec bo inanczej zginą niewinni ludzie.


Who are the gays?
These are people just like us and just how they differ is that they like the same sex. They are not sick, have no such problems just born. This can not be changed. It is stronger than us. Let's say you want to be homosexual, heterosexual, to avoid death. Can do it but it will be denied in this way, the / its nature, will lie. In a sense, everyone is born biseksulany only later in life, making a choice, what do you feel is more important to you, for you to tilt the Colleague orientation is, however, may be in place. Begin to define / pigeonhole. You pass a for heterosexuals and homosexuals someone else. You prefer the opposite sex and the other person the same. This comes from the inside, and nothing will change that which you were born.Your different orientracja may occur sooner or later, specify in this moment in which you feel that you prefer such as this the same sex or staying at the same time, however, you prefer the opposite sex. But some people do not understand this, consider such a person as inferior / less important. That is in Uganda. They do not understand that not everyone has to be the same. They want to bring about the death of homosexuals, śmiercic want them just because they are different. If you are not indifferent / s please sign in at the sign petycją.Jeżeli a sufficient number of people that this law is in force. Maybe you do not care what happens in other countries, but such cruelty can not exist anywhere! For you to enter a name and an e-mail to other czyt.homosesualistów is a fight for life. If you're wondering at this or just think that such persons have no right to anything to think about. Because if you'd be in this situation, what would you do? Someone had not thought of forcing you to do anything. I just think that this law does not take effect anywhere and you have to stop it because inanczej innocent people will die.
89 komentarzy:

 1. Jak dla mnie każdy z nas jest taki sam, i każdy ma prawo do własnego szczęścia. Nikt nie powinien przeszkadzać nam do jego dążenia. Popieram, że nie bowinno to być krytykowane:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie prawdziwe. Super notka ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna notka ! *-*
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. great post! like it a lot my dear!

  OdpowiedzUsuń
 5. Such a well-written post, I'm so happy to have found your blog :)

  Have an amazing weekend,
  Mary x

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety ten świat jest brutalny- albo się jest takim "jak wszyscy", albo się zostanie samemu z zapleczem szyderstw, wyzwisk i utrudnień. Rozumiem, że ktoś może nie lubić takich osób, ale zabijanie to przesada. Tak jakby ktoś chciał wyhodować idealnych ludzi i zabijał te "niedoskonałe" jednostki. :/
  pretty-and-colour.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ze wszystkim, poza jedną rzeczą się z Tobą zgodzę, napisałaś "Nie są chorzy,nie mają żadnych zaburzeń" - zostaliśmy stworzeni po to aby się rozmnażać (rzecz jasna nie tylko po to ;p), aby nasz gatunek przetrwał. Homoseksualiści nie mogą w naturalny sposób spłodzić potomków więc to nie jest zgodne z naturą.
  Lecz jak najbardziej trzeba tolerować takie osoby.

  OdpowiedzUsuń
 8. Amazing post! so true. :)

  Kisses, Lucy :)
  stylewithoutlimits.blogspot.cz

  OdpowiedzUsuń
 9. Co za chora ustawa, brak słów.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgadzam się z tobą ;'
  Współczuję Ci, że się tyle opisałaś ;'
  war-of-change.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. such a great post! very well-written and inspiring! :D
  Drop by my blog too dear?

  xoxo,
  Rae \(^o^)/
  Raellarina - The Ballerina on Fire

  OdpowiedzUsuń
 12. you write just right things. I feel the same!
  we are the same, the fact that I love man or woman doesn't change who I am.
  xoxo mini nuni

  OdpowiedzUsuń
 13. Uważam, że trzeba tolerować takie osoby. To nie ich wina, że mają inną orientację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem tego samego zdania. :)

   Usuń
 14. Ludzie powinni być bardziej tolerancyjni. Niestety nie potrafią zaakceptować tego, że ktoś jest inny... :/

  OdpowiedzUsuń
 15. Dobrze że poruszasz takie ważne tematy

  OdpowiedzUsuń
 16. Super notka.! Zgadzam się z komentarzami nade mną chore są te ustawy.!
  Pozdrawiam.;)

  OdpowiedzUsuń
 17. great post!

  kisses

  http://pequedivine.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Według mnie to bezsens. Karać ludzi za to jacy są ? Przecież nikomu nic nie robią.
  Ostatnio zauważyłam ,że poruszasz bardzo ciekawe tematy na blogu. Wielki + dla Ciebie :D

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy9/3/13

  Według mnie absolutnie nie powinno sie krytykowac i osądzać takich ludzi! Każdy ma prawo do wolności i własnych wyborów. Jednak ludzie są nietolerancyjni i jeśli ktos jest inny niestety nie potrafia tego znieść...

  OdpowiedzUsuń
 20. To podobnie jak ja :D

  OdpowiedzUsuń
 21. kara śmierci - ja wyznaje zasadę ze bozia dla ludziom życie i tylko ona moze je zabrac - człowiek nie ma do tego prawa :/

  OdpowiedzUsuń
 22. Hey ! :) I love your passion you have for your blog! I am following. I hope you can check out my site: http://theproverbs.net and FOLLOW. Also on bloglovin, facebook, instagram, twitter, tumblr and even lookbook if you want :3 <3

  NEW POST UP, YOU HAVE TO SEE IT :)

  Steven

  OdpowiedzUsuń
 23. świetny wpis ;)

  OdpowiedzUsuń
 24. Nice pics!
  Thanks for the comment =)
  XOXO
  Ylenia

  OdpowiedzUsuń
 25. Zgadzam się z tobą nikt nie powinien być tak okrutnie traktowany :)

  OdpowiedzUsuń
 26. This is such an amazing post =D Thanks for sharing!

  http://sensiblestylista.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Świetna notka ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy9/3/13

  U mnie w szkole jest para lesbijek, które dość rzucają się w oczy i są wyśmiewane i wytykane palcami... Dziwię się, że się tym nie przejmują..

  OdpowiedzUsuń
 29. Happy Weekend ,kisses <3

  OdpowiedzUsuń
 30. ja jestem raczej tolerancyjna :)

  OdpowiedzUsuń
 31. ja nie mam nic do homoseksualistów, w dodatku bardzo denerwuje mnie jak ktoś myśli że to jest choroba i da się to wyleczyć.
  Znam jedną taką osobę i raczej nikt jej nie wyśmiewa ani nie wytyka palcami ;)

  OdpowiedzUsuń
 32. Hahahha! Nie myślałam, że do czegoś takiego może dojść, a jednak. Ludzie przesadzają, tak jak mówisz "śmierć za niewinność'' to już wielka przesada!

  OdpowiedzUsuń
 33. Thanks for you nice comm!! love all your pictures!

  OdpowiedzUsuń
 34. Ostatnio bardzo dużo czytam o tym na innych blogach, a także podobną rozmowę (dyskusję) poruszyliśmy na religii.
  Ja nic do nich nie mam, a współczuje im i podziwiam że mają odwagę się do tego przyznać i żyć w tym trudnym świecie, bo przecież nie ma dla nich miejsca. Nikt nie pomyśli o nich jak oni się czują. Szkoda gadać.

  OdpowiedzUsuń
 35. Może nie będę przez ten komentarz lubiana, ale jeśli Ty czy inne osoby mogą wyrazić swoje zdanie, to ja, mimo, że odmienne, też swoje wyrażę. Nie toleruję homoseksualistów. Uważam, że takie związki nie są normalne. Oczywiście mogą sobie żyć w kraju, nie będę uczęszczała na żadne bunty przeciw nim, nie afiszuję się ze swoją niechęcią do nich, a pomysł wprowadzenia kary śmierci dla nich, jest pomysłem zdecydowanie absurdalnym. Gej, nie gej, też człowiek, z punktu widzenia prawnego, nie popełnia on żadnego przestępstwa. Natomiast, patrząc przez pryzmat moralny, absolutnie jestem przeciw. Jest to dla mnie ohydne i współczuję dzieciom, które posiadają dwóch ojców. Mówicie, że to nie jest od nich zależne.. Nie wiem tak na prawdę jak to wygląda z punktu biologicznego, bez względu jednak czy mają na to wpływ czy nie, nie popieram. Ale niech sobie żyją, krzywdy mi nie robią.

  OdpowiedzUsuń
 36. z jednej strony nic do nich nie ma, z drugiej dla mnie jest to trochę obrzydliwe - jestem neutralna co do tej sprawy

  OdpowiedzUsuń
 37. Ogólnie to nie mam nic do homoseksualnych osób i nie rozumiem wielkiej nagonki na nich o.O
  Pozdrawiam:*

  OdpowiedzUsuń
 38. Really interesting post!
  Come back soon to visit me on Cosa Mi Metto???
  Win MyBeautyBox!!!

  OdpowiedzUsuń
 39. Świetna notka. Wspaniałe refleksje :3
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy10/3/13

  great post! mind to follow each other :)

  xoxo, Mich

  OdpowiedzUsuń
 41. Bardzo ładny styl pisania i ciekawa opinia ;)

  zapraszam na wyprzedaż
  http://opentheyes.blogspot.com/2013/03/w-poszukiwaniu-srodkow-na-wiosenne.html

  OdpowiedzUsuń
 42. kara śmierci?! To okropne, mamy XXI wiek ludzie powinni być bardziej tolerancyjni, to człowiek jak każdy inny...

  OdpowiedzUsuń
 43. very interesting post dear!
  http://namelessfashionblog.blogspot.it/
  http://www.facebook.com/NamelessFashionBlog

  OdpowiedzUsuń
 44. Świetny blog!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 45. Really amazing photos! <3

  http://sofijasphotography.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. great post honey!

  kisses

  besukines

  http://pequedivine.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 47. To wymyślił jakiś idiota. -.- Jestem tolerancyjna i mi tacy ludzie nie przeszkadzają. ;)

  OdpowiedzUsuń
 48. Ludzie są gorsi od zwierząt.

  OdpowiedzUsuń
 49. LUDZIE NIE MAJĄ TOLERANCJI -.-

  OdpowiedzUsuń
 50. dziekuje za komentarz :) pozdrawiam i zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 51. Amazing post! So true! <3
  x

  www.be-your-own-hero-now.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 52. Dla mnie wszyscy sa tacy sami... ale znam wielu ludzi ktorzy nidgy nie zaczna tolerowac zmiany....

  Edita
  www.pret-a-reporter.co.uk

  OdpowiedzUsuń
 53. Powiem tak. Świat w XXI wiem jest do DUPY. Ludzie w ogóle nie są tolerancyjni, większość społeczeństwa to matoły, które nie potrafią pokazywać tego jacy są na prawdę i robią wszystko, żeby się komuś przypodobać. Tchórze i kretyni bez mózgu, jak można być szczęśliwym, skoro nawet nie jest się szczerym z samym sobą ?!

  OdpowiedzUsuń
 54. poruszyłaś ciekawy temat :)

  OdpowiedzUsuń
 55. Straszne.... Wsyscy są ludźmi
  Zapraszam na konkurs!
  Do wygrania kosmetyki z CLINIQUE
  http://nowakosiaaa.blogspot.com/2013/03/competition.html

  OdpowiedzUsuń
 56. absurd....totalny absurd...

  OdpowiedzUsuń
 57. Nice post!:)  http://mayitapink.blogspot.com.es/

  OdpowiedzUsuń
 58. kolejna dobra notka, dyskryminacja jest straszna... mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni i wszyscy będą traktowani równo :/

  OdpowiedzUsuń
 59. Absolutely great post.

  Kisses,

  Nicole

  www.nicoleta.me

  OdpowiedzUsuń
 60. dzieki za komentarz:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 61. great post! really beautiful!:) thank you so much for following dear:) I am now following you too!!:) sorry that it took me so long to answer! but I always follow back!:) keep in touch darling! by the way, I have a new post now and would love to know your opinion on it!!

  Leonor
  thesparklinglemon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. Well issue is far more serious for me to comment on it. But you have really invoked the poignant expression. I have nothing more to say. It feels sad why can't one live one's life in own terms.

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy13/3/13

  Its ture.. Nice post! I really like your blog! If you’re interested in following each other on GFC and Facebook, it would be a pleasure! Love, D.

  http://www.coral-charm-style.blogspot.pt/

  http://www.facebook.com/coralcharm.blog

  OdpowiedzUsuń
 64. dzięki, wiem że mamy talent :D
  nowy post u mnie na blogu :>

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy13/3/13

  mądrze napisane :)

  OdpowiedzUsuń
 66. świetna, mądra notka! ♥
  również uważam, że trzeba akceptować osoby innej orientacji :)

  OdpowiedzUsuń
 67. simpatic :)
  hey wanna follow each other?

  xoxo

  http://lifestylenotesbyaf.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 68. swietne zdjęcia! pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 69. Thank u so much for your sweet comment.

  Have a Lovely Day,

  Nicole

  www.nicoleta.me

  OdpowiedzUsuń
 70. Nice of you to pen your thoughts on this...great post..accepting and respecting others is something we ought to do..
  Best, zia
  http://tisallaboutthefashion.blogspot.in

  OdpowiedzUsuń
 71. hey dear, great pictures,.. you have a great blog and deserve definitely more followers:) following now via gfc , would be sooo happy if u could do the same for me;)

  http://lynnsprettymess.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy15/3/13

  What a information of un-ambiguity and preserveness of valuable know-how about unexpected feelings.
  Feel free to visit my web blog rhinestone tiara

  OdpowiedzUsuń

NIE REKLAMUJ SWOJEGO BLOGA!
Jeżeli chcesz spamować zrób to w zakładce SPAM.
Pomyśl za nim coś napiszesz!
Nie uznaje "obserwacje za obserwację"
Bądz szczera/-y

Feel free to comment and follow each other.